![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
Quote:
![]() At 20 bucks US a gram and as about 11.6 grams equal 180 grains the cost of materials alone are around $240.00 per bullet. |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|