![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
Actually you guys got it cheap and I'd be thrilled to be paying those giveaway prices, heck I could buy twice as much as I do
![]() All depends on where you're at, try powder for over $50 a lb here. One good thing, at our prices there's no such thing as a shortage! You lucky dogs. Waidmannsheil, Dom. |
![]() |
|
|